Новости Славянска

80 литров браги - вдребезги: под Славянском "накрывают" самогонщиков

Новости Славянска, 5 декабря 2017г, 10:44 0 комментариев


   Під час профілактичного відпрацювання селища Майдан Слов’янського району дільничні офіцери поліції виявили чотирьох місцевих жителів, які виготовляли самогон та встановили факт незаконної реалізації алкогольних напоїв в місцевому магазині.

   Серед виробників алкогольної продукції люди прихильного віку, які пояснюють, що виготовляли самогон виключно для власного вживання. Дільничні офіцери вилучили чотири самогонних апаратів та знищіли близько 80 літрів браги.

   Відносно вказаних осіб складено протоколи за статтею 176 КУпАП "Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення", яка передбачає штраф у розмірі до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а також вилучення самогону та апаратів для його вироблення.

   Під час перевірки торгових точок співробітниками поліції було виявлено та задокументовано факт торгівлі алкогольними напоями без дозвільних документів. З незаконного обігу правоохоронці вилучили більше 50 пляшок пива.

   На реалізатора складено адміністративний протокол за ст. 156 «порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

   Співробітники поліції ретельно перевіряють всі звернення громадян та повідомлення про правопорушення, – при цьому розглядається будь-яка інформація, що надійшла по спецлінії «102», викладена в письмовому вигляді або усно.

   Перевіряючи всі повідомлення з початку року вилучено більше 270 літрів саморобних спиртних напоїв, знищено більше 2400 літрів браги, проведено більше 150 перевірок торгових точок. За результатами перевірок до адміністративної відповідальності притягнуто більше 100 громадян.

   Слов’янський відділ поліції
   Донецької області


Похожее