Новости Славянска

Блокпост на БЗС переезжает

Новости Славянска, 24 июля 2017г, 23:16 0 комментариев


   Начальник поліції Донеччини Віталій Невгад під час робочого візиту на північ області перевірив хід ремонтно-будівельних робіт нового контрольного пункту. Поблизу Слов’янська на трасі «Київ-Харків-Довжанський» розташовано два стаціонарних поста на невеликій відстані, що створює дискомфорт для місцевих жителів. Аби громадяни не відчували незручностей від «тісного» розташування було прийнято рішення перенести блокпост з району БЗС в Долину.

   Таке рішення було прийнято штабом АТО за ініціативи керівництва поліції Донеччини. Це дає можливість перекрити майже всі дороги, які мають вихід до Харківської області.

   На внутрішніх блокпостах несуть службу співробітники поліції Донеччини, додані сили з інших областей та бійці Нацгвардії. Мета – запобігти дестабілізації ситуації та не допустити терактів, диверсій, вчинення тяжких злочинів. А головними завданнями поліцейських лишаються виявлення зброї, боєприпасів, вибухівки, а також бойовиків та їхніх пособників.

   Щоб ефективно і збалансовано перерозподіляти сили і засоби поліції було прийнято рішення замінити стаціонарний блокпост на виїзді зі Слов’янська на «стоп-контроль» поблизу селища Долина.

   Зараз ремонтні роботи на блокпосту тривають. Запуск пункта контроля планується через тиждень.

   За півроку на блокпостах поліцейські припинили більше 2 тисяч правопорушень: 150 спроб нелегального перевезення зброї не закінчилися трагедіями, а 152 злочинця, які ховалися від покарання, не вчинили нові злочини. Система стоп-контролів, у прифронтовій Донеччині, на яких несуть службу правоохоронці, третій рік поспіль захищає людей від злочинності.

   Поліція закликає жителів та гостей Донеччини з розумінням ставиться до проведення всіх профілактичних заходів в зоні АТО, спокійно реагувати на прохання силовиків оглянути транспортний засіб та особисті речі. Адже все це допомагає попередити трагічні події і врятувати життя десяткам мирних жителів. Можливо в автомобілі, що попереду вас знаходяться вибухові речовини, чи сидить розшукуваний злочинець.

   Слов’янський відділ поліції

   Донецької області


Похожее