Новости региона

Они погибли в небе над Славянском...

Новости региона, 29 мая 2018г, 13:17 0 комментариев


   Сьогодні виповнюється 4 роки з тих пір, як в небі над Слов'янськом був збитий вертоліт, на борту якого перебувало 12 представників ЗСУ.

   Ось, що з цього приводу написав очыльник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, який прибув вшанувати пам'ять на місце падіння вертольота:

   - Вшанували пам'ять дванадцятьох українських захисників, які загинули чотири роки тому – 29 травня 2014 року в небі над Слов’янськом: генерала Сергія Кульчицького, майора Сергія Бульдовича, майора Віталія Куриловича, капітана Сергія Кравченка, прапорщика Валентина Білошкурського, прапорщика Віктора Ліпського, старшого лейтенанта міліції Петра Безпалька, старшого лейтенанта Василя Семанюка, старшого прапорщика Володимира Шарабуряка, прапорщика Володимира Лисенчука, старшини Петра Остап’юка та старшого сержанта Віктора Яков’яка.

   Гелікоптер, на борту якого вони перебували, був збитий рашистами з переносного зенітно-ракетного комплексу.
Тоді, у 2014-му, на початку російської збройної агресії проти України, події сприймалися по-різному: хтось не вірив у те, що це справжня війна, хтось сподівався тихо пересидіти лиху годину. А воїни, пам’ять яких ми сьогодні вшановуємо, першими стали на захист нашої держави, нашої землі, нашого народу. Мирне небо над Слов’янськом – це їхня заслуга, і заслуга усіх тих понад трьох тисяч українських Героїв, що віддали своє життя за Україну. Щоб їхня смерть не була марною, маємо перемогти у цій війні, маємо вийти на російсько-український кордон, відвоювати Крим та окуповані частини Донеччини і Луганщини, маємо розбудувати квітучу заможну країну. 

   Будьмо достойні їхнього чину! Вічна слава Героям!


Похожее