Новости региона

Краматорский убийца пришёл с явкой с повинной в прокуратуру

Новости региона, 0 комментариев
Краматорский убийца пришёл с явкой с повинной в прокуратуру

   У середу, 17 січня, під час особистого прийому громадян заступник керівника Краматорської місцевої прокуратури Аркадій Мєшков прийняв явку з повинною від чоловіка, який зізнався в особливо тяжкому злочині.

   Установлено, що 14 січня, о 01:00, на автомобільній стоянці одного з розважальних закладів міста Краматорська виявлено чоловіка з вогнепальними пораненнями в області грудної клітини та правої руки. Поряд з ним на землі знаходився пістолет марки «Макаров».

   Потерпілого було терміново доставлено до міської лікарні, однак врятувати йому життя не вдалося.

   У скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України, обґрунтовано підозрюється 39-річний мешканець Краматорська. Оскільки на той момент місцезнаходження чоловіка не було встановлено, його оголосили у розшук.

   Зі слів підозрюваного, після вживання спиртних напоїв між двома компаніями, членом однієї з яких був він, на ґрунті взаємних образ виникла сварка. Під час з’ясування стосунків він дістав пістолет та здійснив постріл, а побачивши, що куля влучила в одного з опонентів, покинув місце злочину.

   
   На даний час чоловік свою провину визнає та готовий співпрацювати зі слідством.

   Наразі прокуратура готує клопотання до суду щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

   Прес-служба прокуратури Донецької області

Последние новости