Народний депутат України Олег Недава вітає з Міжнародним жіночим днем

Новости региона, 0 комментариев
Народний депутат України Олег Недава вітає з Міжнародним жіночим днем

   Кохана, Дружина, Мати, Берегиня!

   З якою любов`ю, повагою і гордістю ми промовляємо ці слова. 

   Лише українці заміжню жінку називають дружиною. Лише українці підносять Матір до рівня Берегині. 

   Стільки пісень про дівочу вроду, про матір має лише українська нація.

   З давніх-давен українська жінка могла вільно з’являтися в товаристві, брати участь у зібраннях, впливати на політичні і громадські справи. Українська жінка мала власне майно й могла бути головою родини ще тоді, коли Європа навіть не говорила про це.

   Європейські й східні мандрівники дивувалися розуму, здібностям і статусу української жінки. 

   Княгиня Ольга і Анна Ярославна, Настя Лісовська (Роксолана) і Маруся Чурай, Леся Українка і Ліна Костенко, Марія Заньковецька і Соломія Крушельницька, Катерина Білокур і Марія Примаченко, Ада Роговцева і Ніна Матвієнко, Лариса Латиніна (Дирій) і Яна Клочкова… – видатні українські жінки, вони внесли вагомий внесок в культуру, мистецтво, спорт і багато інших галузей життя українського суспільства, вплинули на розвиток і становлення української держави. 

   І нині, у мирному житті і на лінії вогню жінка серед перших. Феноменальне явище, що не має аналогів у світі! Саме так слід оцінювати українську жінку. 

   Ми вшановуємо вас, наші дорогі і кохані, на початку весни, коли поновлюється природа. Але пам'ятаємо, що ви достойні поваги і пошани щоденно. 
 
   Хай посміхається вам кожен ранок. Нехай ваш день буде сповнений сонячним настроєм, барвистими подіями та безмежним коханням.

   Щасливої вам долі, миру, добробуту і щастя!

   Хай береже Господь вас і ваші родини!

   Олег Недава,
   народний депутат України

Последние новости