Новости Славянска

Озеро Вейсовое отдадут ... жителям Славянска

Новости Славянска, 0 комментариев
Озеро Вейсовое отдадут ... жителям Славянска

   Вчера в Славянске зародилась волна недопонимания между отдыхающими на озере Вейсовом и ... слухами.

   Как известно, в Славянском горсовете было принято решение реконструировать зону отдыха у берега вышеупомянутого озера. 

   Вчера на пляж "зашёл" (попытался зайти) подрядчик для того, чтобы приступить к выполнению работ. 

   Отдыхающие тут же с недовольством восприняли информацию о том, что уже сегодня/завтра вход на пляж закроют  в связи с проведением ремонтных работ.

   В буре недовольств, похоже, и зародились всевозможные слухи: "пляж продают", "здесь построят чью-то дачу", "сделают платный вход". 

   В связи с этим, на сайте Славянского городского совета появилась информация, где разъяснены все аспекты грядущего ремонта.
    
   Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.05.2018р. №372 виділені кошти на інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, які будуть реалізовуватися у 2018р. за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, а саме: «Створення рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» (оз.Вейсове) м.Слов’янськ» (нове будівництво)» у сумі 16 932 885 грн. Рішенням Слов’янської міського ради від 24.04.2018р.№5-ХLV-7 виділені кошти з місцевого бюджету у сумі 1 881 432 грн. Замовником робіт є управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради. 

   На підставі детального плану території для організації та благоустрою рекреаційної зони озера Вейсове в межах регіонального ландшафтного парку «Слов’янський курорт» в м.Слов’янськ, (http://www.slavrada.gov.ua/?view=archi) затверджений рішенням Слов’янської міської ради від 10.02.2016р. №56, розроблено проект ПП «Рестро».

   Проектною документацією передбачено реалізація детального плану території організації та благоустрою рекреаційної зони озера Вейсове в межах регіонального ландшафтного парку «Слов’яський курорт» у три черги: «Створення рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» (оз.Вейсове) м.Слов’янськ» (нове будівництво)»

   - влаштування велосипедних і пішохідних доріжок та зовнішнього водопроводу;

   - влаштування автостоянки, під’їздних доріг, тротуару;

   -  малі архітектурні форми (лавки, урни, спортивні та дитячі майданчики, тіньові навіси, споруди для надання послуг населенню, зовнішнє освітлення.

   26.03.2018р. управлінням житлово-комунального господарства оголошені відкриті торги на закупівлю робіт по вищевказаному об’єкту вартістю 18 228 125 грн. (Iдентифікатор закупівлі: UA-2018-03-26-002747-b). Переможцем торгів визначено ТОВ «Строительство и монтаж»( код 31298427).

   Укладено договір з підрядною організацією від 25.05.2018р. №111. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт по об’єктам, що за класом наслідків належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), надано до відділу державного архітектурно-будівельного контролю Слов’янської міської ради 16.07.2018р.

   Реалізація проекту надасть можливість забезпечити розвиток території біля оз.Вейсове, організувати масовий відпочинок і купання населення міста Слов’янська та гостей міста на територіях, які мають природні лікувальні ресурси, забезпечити найбільш сприятливі мікрокліматичні ландшафтні та санітарно-гігієнічні умови.

   Нагадуємо, що територія біля оз.Вейсове знаходиться у комунальній власності територіальної громади Слов’янської міської ради, тому вхід на пляж був та залишиться БЕЗКОШТОВНИМ для всіх жителів та гостей міста!

Последние новости