Новости Славянска

пеЧАЛьнЫЙ "МАФ": суд обязал демонтировать павильон около "Бутлегера"

Новости Славянска, 0 комментариев
пеЧАЛьнЫЙ «МАФ»: суд обязал демонтировать павильон около «Бутлегера»

   ФОП Чалий М.О. звернувся до Господарського суду Донецької області з питання визнання права користування земельною ділянкою за адресою вул.Шевченка.

   Слов’янською міською радою подано зустрічну позовну заяву до ФОП Чалого М.О. щодо зобов`язання фізичної особи-підприємця Чалого М.О. здійснити демонтаж групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності розташованих на земельній ділянці по вул.Шевченко та зобов`язати його привести земельну ділянку до попереднього стану, повернувши земельну ділянку міській раді у стані не гіршому порівняно з тим, у якому він одержав її в користування.

   27 лютого Господарським судом Донецької області було прийнято рішення, яким відмовлено повністю у задоволенні позовних вимог Чалого Миколи Олександровича до Слов’янської міської ради про визнання права користування земельною ділянкою.

   Зустрічні позовні вимоги Слов’янської міської ради до ФОП Чалого Миколи Олександровича про зобов`язання здійснити демонтаж групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності розташованих по вул.Шевченко на земельній ділянці за кадастровим номером №1414100000:01:001:0861 площею 0,0090 га та повернення земельної ділянки Слов’янській міській раді, привівши вказану земельну ділянку у попередній стан задоволені повністю.

   Зобов’язано ФОП Чалого Миколу Олександровича протягом 30 календарних днів з моменту набрання рішенням законної сили повернути за актом приймання-передачі Слов’янській міській раді земельну ділянку площею 0,0090 га за кадастровим номером №1414100000:01:001:0861, що розташована по вул.Шевченко м.Слов’янськ, привівши вказану земельну ділянку у попередній стан.

пеЧАЛьнЫЙ «МАФ»: суд обязал демонтировать павильон около «Бутлегера»

Последние новости