Новости Славянска

Почему остановился завод "Славолия" в Славянске: что будет дальше

Новости Славянска, 0 комментариев
Почему остановился завод «Славолия» в Славянске: что будет дальше

    На звернення мешканців міста та представників громадськості до Слов’янської міської ради був надісланий лист з роз’ясненням ситуації щодо припинення роботи та звільнення працівників ТОВ «СФС Трейд» ( в минулому ЗАТ «Слов’янськолія»).

   Керівництво ТОВ «СФС Трейд» надає наступні пояснення:

   Основним видом діяльності ТОВ «СФС Трейд» є виробництво олії та тваринних жирів (КВЕД 10.41), тобто переробка соняшника, яка розпочинається після збору врожаю – орієнтовно з вересня місяця та закінчується після перероблення всіх запасів культури.

   Отже, декілька місяців на рік виробничі потужності підприємства не завантажені в силу об’єктивних причин відсутності запасів сировини на ринку.

   Єдиним джерелом надходження коштів на підприємство є кошти, які отримує наше підприємство від замовників послуг давальницької переробки соняшника.

   Враховуючи зазначений факт, починаючі з 11.06.2018 зупинений основний цех – цех з виробництва олії, з 02.07.2018 на підприємстві оголошено – простій.

   Проте, ТОВ «СФС Трейд», починаючі з 10.08.2018 розпочало підготовку до сезону переробки врожаю 2018 року, а з 20.08.2018 розпочало приймання на роботу працівників (станом на 01.09.2018 прийнято вже 73 нових працівника).

   Керівництво підприємства приймає всі заходи з відновлення роботи підприємства, найближчим часом буде розпочато приймання соняшника.

   Слов'янськ міська рада

Последние новости