Новости Славянска

Производитель керамики из Славянска собирается выходить на польский рынок

Новости Славянска, 0 комментариев
Производитель керамики из Славянска собирается выходить на польский рынок

   Ірина Пасікова до війни мала підприємство, що виготовляло вази, і поставляла їх до Росії. У 2014 року закрила цей бізнес, придбала гончарне коло, зараз власноруч створює вироби, що мають енергетику, орієнтується на українського і закордонного  покупців. 

   Жителька Слов’янська Ірина Пасікова у малому бізнесі понад 10 років. У 2014, коли на Донеччині почалася війна, своє підприємство, де було масове виробництво виробів з глини, закрила і створила майстерню «Країна янголів», повідомляє «Бізнес-Схід».

   «Ще до війни мені хотілося робити янголів, ця ідея постійно в голові була, – розповідає підприємниця Ірина Пасікова. – Коли Слов’янськ звільнили влітку 2014 року, я вирішила, що час настав. Спочатку янголи, потім посуд стала робити».

   Аби навчитися робити посуд ручної роботи, Ірина придбала гончарне коло. Спочатку самотужки вчилася на ньому, дивилася уроки в інтернеті, потім поїхала до майстра у Полтаву.

   «Майстер “поставив мої руки”, – згадує Ірина. – Він працював з білою глиною, я до цього працювала лише з червоною, коли теж спробувала з білої робити щось, була вражена – шовковиста, м’яка, тоді вирішила свої тарілки та сувеніри теж з білої глини робити».

   До цього майстриня везла додому тарілки, що схожі на автентичні українські. Згодом сама навчилася таке виробляти. Зараз в доробку підприємниці горщечки для запікання, маленькі сковорідки, миски, піали, чашки.

   «Глина – це живий матеріал. Люди, що заходять до мене і беруть до рук цю тарілку, вже не відпускають її. Кажуть, що від неї тепло йде і позитивна енергія».

   Свій товар Ірина продає у майстерні. Нещодавно до неї завітали іноземці, дізнавшись ціну, запропонували везти вироби до Польщі.

   «Я планую на різдвяний ярмарок до Львова поїхати. Також хочу повезти свої гончарні вироби до Польщі, – ділиться планами підприємниця. – Європейці цінують ручну роботу та екологічні вироби, тому буду рухатися в тому напрямку. Зараз через війну клієнтів менше стало, але я шукаю свого покупця, який оцінить мою роботу і вкладену в неї душу»

   Бізнес-Схід

Производитель керамики из Славянска собирается выходить на польский рынок

Последние новости