Новости региона

Прокуратура в Славянске раскрыла мутную схему

Новости региона, 0 комментариев
Прокуратура в Славянске раскрыла мутную схему

   Слов’янською місцевою прокуратурою скеровано до міського суду обвинувальний акт стосовно жінки, яка обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 206-2 та ч. 1 ст. 209 КК України, тобто у протиправному заволодінні часткою учасника підприємства, шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених документів, вчинене службовою особою з використанням службового становища та легалізації (відмиванню) доходів отриманих злочинним шляхом.

   Установлено, що у 2013 році двома мешканками Краматорська створено туристичну фірму, директором якої призначено 41-річну жінку. У липні 2014 року, з метою заволодіння 50 відсотками статутного капіталу підприємства директорка, використовуючи службове становище, виготовила підроблені документи, на підставі яких посіла місце однієї із співзасновниць, ставши, крім того, генеральним директором фірми.

   На початку січня 2015 року жінка аналогічним чином домоглась виходу зі складу учасників товариства другої співзасновниці та стала єдиною власницею підприємства, що надало їй змогу здійснити продаж цього підприємства третій особі.

   На даний час досудове розслідування вказаної справи завершено. Подальшу долю обвинуваченої вирішить суд.

   Прес-служба прокуратури Донецької області

Последние новости