Новости Славянска

Проверка на пороге: кто и как может "кинуть" славянских предпринимателей

Новости Славянска, 0 комментариев
Проверка на пороге: кто и как может «кинуть» славянских предпринимателей

   Головне управління Держпраці у Донецькій області попереджує:

   УВАГА ШАХРАЇ!

   Головне управління Держпраці у Донецькій області звертає увагу на непоодинокі випадки шахрайства з боку невстановлених осіб, які представляються роботодавцям інспекторами праці та вимагають гроші за невжиття заходів контролю за додержанням законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин та інших питань.

   Відповідно до п.9 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року №295 (далі Порядок), інспектор праці під час проведення інспекційного відвідування повинен пред’явити об’єкту відвідування або уповноваженій ним посадовій особі своє службове посвідчення.

   Відповідно до п. 3 Порядку, контрольні повноваження інспектора праці підтверджуються службовим посвідченням, встановленої Мінсоцполітики форми, що видається Держпраці. Держпраці веде реєстр посвідчень інспекторів праці. Посвідчення, щодо якого відсутня інформація в реєстрі посвідчень інспекторів праці, вважається недійсним.

   Відповідно до п.14 Порядку, під час проведення інспекційного відвідування об'єкт відвідування має право:

   1) перевіряти в інспектора праці наявність службового посвідчення;

   2) не допускати до проведення інспекційного відвідування у разі відсутності службового посвідчення.


Последние новости