Как получить субсидию, если есть долги за коммуналку

Как получить субсидию, если есть долги за коммуналку

Бывают случаи, когда люди обжалуют сумму задолженности в судебном порядке и поэтому отказываются платить

Навіть маючи заборгованість за комунальні послуги можна отримувати субсидію. Про це повідомляє прес-служба "Урядового порталу", передають Українські Новини.

Держава, надаючи субсидію, дає можливість сім'ї протягом року вирішити питання з накопиченої в минулому заборгованісті за комунальні послуги. У випадку, якщо проблема не була вирішена, можна оформити договір про реструктуризацію боргу з постачальником послуги для продовження субсидії на наступний рік (2017-2018 рр.).

Бувають випадки, коли люди оскаржують суму заборгованості в судовому порядку і тому відмовляються сплачувати відповідні кошти або укладати договір реструктуризації. Як повідомляється, борг за комунальні послуги, який оскаржується в суді, не впливає на субсидію.

"У ситуації, коли громадяни не погоджуються із заборгованістю вони можуть її оскаржити. На підставі рішення суду про анулювання боргу, або до винесення рішення суду розмір заборгованості, що оскаржується, рішенням Комісії з питань призначення житлових субсидій, які працюють при органах виконавчої влади на місцях, дія житлової субсидії відновлюється з моменту призупинення, тобто з травня 2017 року", – сказано в повідомленні.

Поточна заборгованість, тобто не сплачені комунальні послуги у березні, травні і червні, не впливають на процес перепризначення житлових субсидій на новий період.