Под Славянском обнаружен схрон с боеприпасами

Под Славянском обнаружен схрон с боеприпасами

Подробности

Небезпечні предмети були вилучені з території домоволодіння, де мешкав учасник незаконних збройних формувань. У подальшому їх буде знищено спеціалістами-вибухотехніками.

Слідчі дії відбувалися в рамках розпочатого раніше досудового розслідування за фактом участі мешканця с. Рай-Олександрівка у незаконних збройних формуваннях.

Примкнувши до бойовиків, 54-річний чоловік виїхав на тимчасово окуповану територію, проте співробітники Служби безпеки України отримали інформацію, що за місцем його колишнього мешкання може зберігатися зброя.

Після отримання ухвали суду у вказаному домоволодінні було проведено обшук. З погребу поблизу будинку слідчі поліції Слов'янська, працівники СБУ та вибухотехніки вилучили освітлювальні міни та ракети, запали та підривники, заряджений гранатомет, понад 3 кг пластиду та інші боєприпаси.

Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

У подальшому небезпечні предмети, що всі ці роки складали небезпеку для оточуючих, буде знищено на спеціальному полігоні.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області