Львовские медики помогли мужчине из Славянска, который 2 года не мог ходить

Будет бегать через полгода

Львівські медики допомогли чоловіку зі Слов'янська, який два роки не міг ходити і втратив будь-яку надію стати на ноги.

Про його порятунок розповіли у Першому медичному об'єднанні Львова, – повідомляє УП.

Через давню травму нога Павла згиналася у різні боки, що не дозволяло йому ходити. Крім того, після початку повномасштабної війни фізична вада довгий час заважала чоловікові разом з сім'єю виїхати з-під обстрілів у Слов'янську.

Як розповіли медики Павло послизнувся, впав і зламав ногу ще у 2019 році. Тоді у лікарні Слов’янська заявили, що перелом настільки складний, що потребує операції і встановлення металевих конструкцій. Однак чоловік відмовився від запропонованої медичної допомоги.

Павло сподівався, що кістки зростуться самі. Через травму чоловік втратив роботу.

"Півроку він лежав у гіпсі, сподіваючись, що кістки зростуться самотужки. Цього не сталося, ба більше – на місці перелому у нього сформувався "несправжній суглоб". Нога втратила опірність і почала згиналася під різними кутами", – розповідають у медзакладі.

Павло разом з сім'єю прибув до Львова у квітні, куди їх доставив евакуаційний потяг. Лікарі розповідають, що чоловік не одразу наважився на складну операцію – для цього йому знадобилося два тижні, після чого він все ж погодився.

"Зрештою нашим травматологам вдалося позбутися "фіктивного суглобу", вирівняти вісь та довжину кінців і встановити металеві конструкції, які, до речі, оплатили благодійники", – розповідають у Першому медоб'єднанні Львова.

Павло не ставатиме на ногу після операції ще три місяці, а потім на нього чекає довгий період реабілітації. Проте прогнози лікарів оптимістичні:

"За півроку пацієнт не просто ходитиме, а навіть бігатиме!"