- Категория
- Новости Украины
- Дата публикации
Склад та користь рослинного фаршу
Рослинний фарш за смаковими характеристиками та структурою нагадує справжнє м'ясо тваринного походження. Це популярний продукт серед веганів, вегетаріанців та тих, хто хоче спробувати щось нове.
За посиланням https://eat-me-at.com/uk представлено більше інформації про склад та характеристики веганського м'яса. Тут же можна легко оформити онлайн замовлення зі швидкою доставкою по Києву та всій Україні.
Склад та особливості веганського м'яса
До складу рослинного м'яса входить питна очищена вода, соя, соняшникова олія, картопляний білок, сіль, натуральні ароматизатори та інші компоненти. У ньому немає ГМО та інших шкідливих складових, тому це цілком здоровий продукт без антибіотиків та холестерину.
Не тільки веганам, але й усім людям пропонується скуштувати рослинний фарш Eat Me At, багатий на вітаміни групи В, залізо та ін. З нього можна приготувати будь-які страви, наприклад, котлети, банош, бургери, начинку для млинців, роли, люля-кебаб тощо.
У кожного виробника такого м'яса свої рецепти, та крім основних інгредієнтів (рослинний соєвий білок, пшениця, горох, грибний міцелій), входять харчові добавки, питна вода, рослинні жири, крохмаль та ін.
Додавання бурякового соку надає фаршу натурального червоного кольору, як у справжнього тваринного м'яса. Вітаміни групи В допоможуть заповнити дефіцит у денному раціоні веганів.
За посиланням https://eat-me-at.com/uk/product/eat-me-simeynyy можна замовити сімейну упаковку рослинного фаршу вагою 1400 г (два заморожені брикети).Український виробник гарантує якість та смак, а для виробництва використовуються якісні продукти та інноваційні технології.
У чому користь веганського фаршу?
Харчова цінність рослинного м'яса із розрахунку на 100 г продукту становить 270 ккал. До головних корисних властивостей та переваг веганського м'яса відносять таке:
натуральність;
екологічна безпека;
наявність вітамінів групи В, заліза, кальцію, цинку та мінералів;
відсутність холестерину, ГМО та антибіотиків;
схожість структури та смаку з натуральним м'ясом.
Фарш рослинного походження можна смажити, запікати, варити. Для цього потрібно знати особливості та прості правила технологічного процесу. Наприклад, котлету необхідно смажити по 3 хвилини з кожного боку.
Зберігати розморожений фарш після розпакування можна протягом двох діб. Останнім часом все більше людей усвідомлено відмовляються від тваринного м'яса та переходять на здорове харчування.
Рослинний фарш – це ідеальний продукт для всіх, хто хоче виключити м'ясо тварин зі свого раціону. З нього виходять смачні, соковиті та апетитні бургери, без яких важко уявити роботу закладів швидкого громадського харчування. Перед тим, як спробувати такий продукт, варто уважно вивчити склад та звернути увагу на наявність можливих протипоказань щодо здоров'я.