Як швидко та недорого обладнати душ на дачі?

Сьогодні ви дізнаєтесь про найлегший, найшвидший та найдоступніший спосіб організувати душ на дачі, у заміському будинку чи у квартирі на період ремонту

Сьогодні ви дізнаєтесь про найлегший, найшвидший та найдоступніший спосіб організувати душ на дачі, у заміському будинку чи у квартирі на період ремонту. Ми поговоримо про закриті душові бокси, вартість яких співмірна із купівлею якісної душової системи чи зливного трапу. Перегляньте каталог гідромасажних боксів у магазині https://www.santechshara.ua/santehnika/gidromassazhnie-boksi/, там ви знайдете моделі від 13 тис. грн. Це укомплектовані кабіни, до яких не потрібно купувати змішувач чи сифон для підключення до каналізації. 

Чим особливі гідромасажні бокси?

  • Вони герметичні, тому їх можна встановлювати у будь-якому приміщенні;

  • Повністю укомплектовані, вам не доведеться нічого докуповувати;

  • Легко збираються та підключаються до води та каналізації;

  • Більшість моделей мають верхній душ та гідромасажні форсунки;

  • Високий піддон служить ванною для дітей.

Головною перевагою закритого боксу є герметичність, тому для нього не потрібно робити гідроізоляцію підлоги чи стін. Його можна встановити у кімнаті, де на підлозі постелений лінолеум, а стіни обшиті водостійким гіпсокартоном чи оброблені шпаклівкою. Це оптимальний варіант для тих, хто не має ванної кімнати на дачі, або не хоче укладати плитку на стіни та підлогу. Для підключення гідробоксу потрібно підготувати вивід на каналізацію та підвести дві труби з холодною та гарячою водою. 

Другою перевагою цих моделей є компактність. Більшість із них мають кутові піддони, розміром 90х90 см. Також є моделі меншого розміру, але вони незручні навіть для людей середнього зросту. Найзручнішими вважаються кабіни, шириною 100х100 см. Вони мають розсувні дверцята, тому не потребують місця для відкривання. Компактні габарити дозволять розмістити кабіну навіть на невеликій дачі, отримавши повноцінний душ із герметичним піддоном та багатофункціональними лійками. 

Який обрати?

Гідромасажні кабіни відрізняються за габаритами, типом піддона та оснащенням. Обирайте душ, з урахуванням того, хто буде ним користуватись. Якщо усі члени вашої родини мають середній зріст та комплекцію, обирайте кабіну 90х90 см, або 100х100 см. З висотою піддона все ще простіше. Якщо на дачі бувають люди похилого віку, обирайте низьку основу з мінімальним бортиком. Якщо у вас є маленькі діти, радимо придбати кабіну з високими бортами. Піддон, шириною 120 см та висотою 45-50 см, служитиме повноцінною ванною для малюків. 

Вартість боксу залежить від оснащення. Найдешевші моделі оснащені змішувачем, верхньою та ручною лійкою. Часто вони мають навіть 6-8 форсунок для гідромасажу. Цього набору більш ніж достатньо, щоб прийняти душ та розслабитись після роботи на грядках. Якщо хочете мати на дачі місце для СПА-процедур, або домашню сауну, обирайте душ із парогенератором. Цей невеликий пристрій перетворить кабінку на справжній хамам чи турецьку баню. Герметичні стінки та дверцята утримуватимуть пару та тепло всередині.