Самый дорогой проект - Славянску: Донецкой области выделено полмиллиарда гривен на развитие

Новости региона, 0 комментариев
Самый дорогой проект - Славянску: Донецкой области выделено полмиллиарда гривен на развитие

   Кабінет Міністрів своїм розпорядженням затвердив перелік інвестиційних програм, які реалізовуватимуться в поточному році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Загалом на Донецьку область затвердили 40 проєктів на суму майже 503,5 млн грн.

   Найдорожчий серед усіх проєктів – це реконструкція головного корпусу обласної психіатричної лікарні в Слов’янську, на що ДФРР виділяє більше 105 млн грн. Ще на 11,5 млн грн буде відремонтовано корпус психоневрологічного інтернату теж у Слов’янську.

   Також держава профінансує будівництво водогону від Селидівського водогону до сіл Новоєлизаветівської сільради Покровського району, куди виділяє майже 60,8 млн грн, і капітальний ремонт магістрального Другого Донецького водопроводу в Слов’янському районі – цей проєкт обійдеться в 51,8 млн грн. з державного бюджету.

   Крім того, за гроші Державного фонду регіонального розвитку в поточному році збудують соціальний офіс у Маріуполі в будівлі кінотеатру; відремонтують школи в Добропіллі, Новодонецькому, Дружківці; проведуть реконструкцію пологового будинку в Слов’янську та Костянтинівці; виконають капітальний ремонт фасаду і приміщень хірургічних відділень у Краматорській лікарні та у Маріупольській міській лікарні швидкої медичної допомоги; реконструюють спортивні споруди та футбольні поля у Селидовому, Білицькому, Бахмуті, Слов’янську, відремонтують підземний перехід на Новому Світі у Краматорську.

   Повний перелік затверджених проєктів

   Як уточнюють у Донецькому Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”, серед усіх проєктів на території ОТГ будуть реалізовані лише чотири. Зокрема, у Соледарській міській громаді проведуть реконструкцію нежитлової будівлі під розміщення в Соледарі Центру адмінпослуг, на що з ДФРР надають майже 7,6 млн грн. У Лимані проведуть реконструкцію будівлі аптеки під розміщення діагностичного центру, що обійдеться з державного фонду на 757 тис грн. Ще один проєкт у Лиманській ОТГ передбачає капітальний ремонт другого поверху та підвальних приміщень у Лиманському ЦРМСД імені Лядукіна на суму трохи більше 4 млн грн. На реконструкцію Центру культури та дозвілля в Олександро-Калиновому Іллінівської ОТГ державний фонд регіонального розвитку виділяє 2,4 млн грн.

   “Усі ці проєкти подавались на розгляд комісії ДФРР в минулому році з реалізацією в 2019 році. Державний фонд регіонального розвитку, фінансуючи місцеві інвестиційні програми, є потужним інструментом, через який держава формує політику регіонального розвитку. Дуже важливо, що рішення щодо проєктів та програм, які можуть бути реалізовані за кошти Фонду, приймаються саме обласними конкурсними комісіями, і вже потім проходять через міжвідомчу комісію та бюджетний комітет Верховної Ради України. Адже саме на місцях вирішується, які проєкти входять в стратегію розвитку регіону, громади”, – зазначив Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького центру розвитку місцевого самоврядування.

   Кошти ДФРР спрямовуються на виконання місцевих інвестиційних програм і проєктів (у тому числі проєктів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), що мають на меті розвиток регіонів і відповідають пріоритетам та стратегіям регіонального розвитку.


Последние новости

Юрий Солод: Забота о переселенцах и людях, пострадавших от войны, – это шаг навстречу миру!

Юрий Солод: Забота о переселенцах и людях, пострадавших от войны, – это шаг навстречу миру!
Интернет-издание Карачун

Об этом сегодня, во Всемирный день беженцев, заявил народный депутат Украины от ОППОЗИЦИОННОЙ ПЛАТФОРМЫ – ЗА ЖИЗНЬ Юрий Солод.


Восстановление Донбасса: Зеленский сделал анонс

Восстановление Донбасса: Зеленский сделал анонс
Интернет-издание Карачун

Каким образом?


В Славянском районе обнаружили взрывоопасные предметы

В Славянском районе обнаружили взрывоопасные предметы
Интернет-издание Карачун

Их ликвидировали...


Кто и какую помощь может получить в Святогорском центре реабилитации

Кто и какую помощь может получить в Святогорском центре реабилитации
Интернет-издание Карачун

Помощь предоставляется бесплатно...


Новые поезда на Донбасс и свободный рынок - стратегия развития УЗ

Новые поезда на Донбасс  и свободный рынок - стратегия развития УЗ
Интернет-издание Карачун

Кабмин принял стратегию Укрзалізниці до 2023 года, документ еще не опубликован, но мы его уже изучили. Как изменится железная дорога?