Новости Славянска

В Славянске будет реконструирована ООШ№11

Новости Славянска, 0 комментариев
В Славянске будет реконструирована ООШ№11

   Про критичний технічний стан будівлі Слов’янської ЗОШ I-III ступенів №11 відомо вже давно. Школу збудовано у далекому1936 році. Вона зазнавала руйнувань під час другої світової війни, але була відновлена. Після бойових дій на території м. Слов’янська у 2014 році її технічний стан значно погіршився. Саме тому 4 лютого за ініціативи міського голови Вадима Ляха відбулось обстеження будівлі ЗОШ №11 запрошеними технічними спеціалістами, представниками Слов’янського управління капітального будівництва та представниками Слов’янської міської ради.

   Під час обстеження були присутні заступники міського голови Юрій Підлісний та Андрій Рубан, начальник відділу освіти Ігор Рубльовський. Цей факт дає впевненість, що проект реконструкції школи не залишиться тільки проектом, а у найближчий час буде реалізований.

   Під час візуального обстеження та дослідження проектної документації було з’ясовано, що розроблений у січні 2017 року проект реконструкції школи вимагає коригування кошторисної частини, а також включення додаткового переліку робіт, які дозволять виконати реконструкцію комплексно, з дотриманням будівельних стандартів, вимог щодо енергоефективності та вирішити інші болючі питання функціонування освітнього закладу як то замала спортивна зала, їдальня, недостатня кількість класів.

   Для реалізації запланованого відділом освіти вже підготовлено проект рішення щодо виділення коштів на коригування проектно-кошторисної документації, який буде розглянуто на черговій сесії міської ради в лютому 2019 року. Після отримання експертного звіту щодо відкоригованого проекту управлінням економічного та інвестиційного розвитку буде направлено конкурсну заявку до регіональної комісії Державного фонду регіонального розвитку та Міністерства регіонального розвитку і будівництва щодо можливого фінансування проекту за рахунок коштів державного бюджету або коштів Європейського інвестиційного банку.

   Слов'янська міська рада

В Славянске будет реконструирована ООШ№11

Последние новости