Новости Славянска

В Славянске девушка строит необычный швейный бизнес

Новости Славянска, 0 комментариев
В Славянске девушка строит необычный швейный бизнес

   Катерина Пасікова пройшла тренінг із соціального підприємництва і отримала грант на придбання обладнання, розробляє дизайн і вже має перші замовлення.

   Маючи освіту дизайнера одягу, Катерина Пасікова після завершення навчання у виші не хотіла бути найманим працівником. Від подруги почула про тренінг із соціального підприємництва «BIZ EAST», повідомляє «Бізнес-Схід».

   «На цьому тренінгу ми вчилися близько двох місяців. Дізнавалися, як оформити свій бізнес, що таке соціальне підприємництво і чим воно корисне, – розповідає Катерина Пасікова. – Я хотіла навчитися, підвищити віру у себе. Я хотіла працювати на себе, тому зголосилася».

   Після успішного двомісячного навчання і захисту свого проекту отримала обладнання – дві швейні машини, оверлок та вишивальну машину.

   Катерина вирішила перешивати речі – так вона допоможе екології і створить дизайнерську річ, яка буде в одному екземплярі.

   «Те, що продавалося на ринку, мені не подобалося, мені завжди хотілося його перешити. Мода циклічна, часто змінюється, люди купують щось, жодного разу не одягнувши, викидають або приносять у секонд. Так ми засмічуємо планету, вже маємо просто звалище одягу, який засмічує нашу природу», – ділиться Катерина.

   Тканину для того, щоб пошити щось, Катерина шукає у секондах серед вживаних речей. За її словами, там можна знайти якісні речі європейських брендів. Так почала отримувати перші замовлення.

   «Я пошила кілька поясних сумочок, сьогодні знайшла чудову шкіряну куртку та вельветовий плащ, з нього можна пошити рюкзак», – говорить Катерина.

   Залишки тканини кравчиня теж збирається використовувати – з них планує шити килимки для тварин у притулку.

   Незабаром Катерина збирається стати приватним підприємцем і розвивати свою справу, має кілька замовлень наперед на поясні сумки.

   Бізнес-Схід

В Славянске девушка строит необычный швейный бизнес

В Славянске девушка строит необычный швейный бизнес

Последние новости