В Славянске и районе пройдет серия бесплатных представлений

Новости региона, 0 комментариев
В Славянске и районе пройдет серия бесплатных представлений

   В рамках фестивалю «Слов’янська книжкова толока» ГО ПІ Теплиця організовує серію безкоштовних вистав «Собака» від Івано-Франківського Нового театру в закладах культури Слов’янського району.

   А саме:

   18 квітня о 14:30 Билбасівський центр культури та дозвілля, вул. Центральна, 168
   19 квітня об 11:30 Маяківський сільський будинок культури, вул. Гагаріна, 3
  20 квітня о 13:00 Мирненський сільський будинок культури, вул. Б. Ніколюка, 27
   21 квітня об 11:00 Сільський будинок культури і спорту с. Хрестище, вул.. миру, 9

   Також відбудеться показ і в Слов’янську 20 квітня о 19:00 у платформі ініціатив «Теплиця»

   Чому ми обрали райони?

   На сьогодні ми бачимо ситуацію з розвитком культурі в регіоні такою, яка потребує розвитку. Не маючи жодного театру в області, окрім художньої самодіяльності,Донеччина відчуває культурний голод. Звісно є театральні трупи, які приїздять на гастролі. Але. Переважно. Це більші міста та і вистави не є безкоштовними. В маленькі міста, райони і селища залишаються без можливості розвивати сучасний театральний смак.

   Саме тому ми обрали селища, що розташовані навкруги Слов’янська для проведення промотору в рамках найбільшої культурної події Слов’янська і району – фестивалю «Слов’янська книжкова толока», який організовується разом з партнерами. 

   Такі заходи сприяють зацікавленості в сучасному мистецтві пересічних мешканців, а також допомагають підвищувати рівень підготовки місцевих самодіяльних гуртків.

   За годину на сцені розгортається трагічна драма трьох живих істот: він – одвічно зайнятий обслуговував залізничних холодильників, вона – приймальниця у закладі для утилізації тварин і собака булька, яку чи то викинули чи то загубили. Чоловік привів собаку, щоб приспати, бо не має з ким її залишити під час від’їздів. Чи є в житті обставини. Щоб виправдати такий вчинок?

   Вистава «Собака» розрахована на вік, від середньої школи і для всіх охочих. 

   На всі заходи вхід вільний

   Катерина Гончар

Последние новости