Новости Славянска

В Славянске на нефтебазе тушили "пожар"

Новости Славянска, 0 комментариев
В Славянске на нефтебазе тушили «пожар»

   13 вересня у м. Слов'янськ на Донеччині відбулися спільні пожежно-тактичні навчання рятувальників 6-го Державного пожежно-рятувального загону та персоналу нафтобази Торської філії ТОВ «Донбаснафтопродукт» щодо гасіння умовної пожежі резервуару для зберігання парів легкозаймистих речовин.

   За задумом навчання, умовна пожежа сталася в гумовому пароуловлювачі ЛЗР. Адміністрація об'єкту сповістила про пожежу Службу порятунку. До місця події негайно були направлені підрозділи 6-го Державного пожежно-рятувального загону. Рятувальники, які прибули до місця події, провели розвідку та оперативне розгортання з подачею 1-го лафетного ствола на охолодження та захист сусідніх резервуарів. Бійці ДСНС провели пінну атаку на гасіння резервуару з подачею 2 стволів ГПС-600 та 2 стволів ГПС-600 по автодрабині через гребінку.

   Під час навчань було відпрацьовано взаємодію співробітників Служби порятунку з черговим персоналом об'єкту щодо дій у разі виникнення пожежі, вміння використовувати первинні засоби пожежогасіння.

   ГУ ДСНС України у Донецькій області

В Славянске на нефтебазе тушили «пожар»

Последние новости