Новости Славянска

В Славянске предлагают штрафовать за навязчивую рекламу

Новости Славянска, 0 комментариев
В Славянске предлагают штрафовать за навязчивую рекламу

   Сегодня на сайте Славянского городского совета была зарегистрирована электронная петиция, в которой её автор просит рассмотреть возможность введения штрафных санкций за размещение навязчивой рекламы.

   Поддержать идею автора можно по ССЫЛКЕ

   Предлагаем ознакомиться с текстом петиции:

   Прошу вас розглянути можливість введення штрафних санкцій за розміщення нав'язливої ​​реклами, яка псує благоустрій та зовнішній вигляд вулиць міста. Штрафні санкції можливо застосовувати за розміщення реклами як на міській власності (стовпи, дерева, зупинки громадського транспорту) так і на приватній, можливо створити на рівні міста певний стандарт, який обмежував би осіб які розміщують рекламу і якого вони зобов'язані були б дотримуватися відповідно до ухвали міської ради (наприклад визначити контраст кольорів і т.п.) в деяких європейських країнах вже відійшли від численного розміщення строкатих нав'язливих кольорів на вулицях міст.

   Також штрафи за порушення розміщення реклами можуть залучити додаткові кошти до міського бюджету, які в свою  чергу можна задіяти на покращення благоустрію та розвиток інфраструктури міста. Вважаю що дане питання і його рішення залежить тільки від міської влади.

Последние новости