Новости Славянска

В Славянске расскажут, "за кого голосовать" на президентских выборах

Новости Славянска, 0 комментариев
В Славянске расскажут, «за кого голосовать» на президентских выборах

   У Слов’янську, 25 березня, о 11:00, в просторі TOP PLACE (вул. Торська, 67) ГО “Центр UA” презентуватиме результати аналізу передвиборчих програм топ-10 кандидатів у президенти.

   Менше двох тижнів залишилось до президентських виборів. І перш ніж зробити свій вибір, варто ознайомитися із офіційними документами кандидатів на пост президента – їхніми передвиборчими програмами. Аналітики ГО “Центр UA” полегшили домашню роботу українських виборців та проаналізували позиції десяти найпопулярніших кандидатів у тих сферах політики, на які має безпосередній та опосередкований вплив президент. Зокрема, у сфері національної безпеки та оборони, зовнішньополітичної діяльності, розподілу владних повноважень, прав людини та внутрішньої політики.

   Знати програмні положення кандидатів – необхідний мінімум кожного відповідального виборця, щоб формувати демократичне майбутнє країни та вимагати від влади підзвітності.

   Спікери заходу: Леонід Сітченко – регіональний представник ГО “Центр UA” у Донецькій області.

   За додатковою інформацією звертайтесь до Леоніда Сітченка за телефоном 0956386971 чи на e-mail leonid.sitchenko@gmail.com

Последние новости