Новости Славянска

В Славянске вычислили супругов, которые сотрудничали с боевиками

Новости Славянска, 0 комментариев
В Славянске вычислили супругов, которые сотрудничали с боевиками

   Чоловік та жінка вирішили «допомогти» незаконним збройним формуванням утримувати під своїм контролем місто. До початку активних бойових дій вони чергували на блокпосту терористів, але потім вирішили «відсидітись» вдома. Наразі за даним фактом триває досудове слідство.

   Під час проведення оперативної роботи на території міста співробітники карного розшуку Слов’янської поліції отримали інформацію про двох місцевих мешканців, які у 2014 році співпрацювали із незаконними збройними формуваннями.

   52-річний чоловік та його 33-річна дружина розповіли правоохоронцям, як у середині квітня вирішили приєднатись до бойовиків. Спочатку вони просто приходили на блокпост, що розташовувався неподалік від їх будинку – на мосту поблизу мікрорайону Черевківка, але згодом стали заступати на денні та нічні «чергування».

   Близько місяця подружжя перевіряло транспорт, який виждав та виїжджав з міста, але згодом ситуація стала змінюватись – українські війська нав’язали незаконним формуванням активні бойові дії, примусивши багатьох з їх учасників розбігтись хто куди. На протязі чотирьох років чоловік та жінка переховувались від правоохоронців, але зараз активно співпрацюють зі слідством та надають всю необхідну інформацію про події 2014 року.

   Слов'янським відділом поліції розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України (Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності).

   Слов'янський відділ поліції
   Донецької області

Последние новости