Внимание! Для жителей Славянска перекрыта дорога к морю и обратно

Новости региона, 0 комментариев
Внимание! Для жителей Славянска перекрыта дорога к морю и обратно
  Фото – ИА "Вчасно"

   На Донеччині гірники шахти «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» вийшли на протестну акцію і перекрили дорогу, яка з’єднує Маріуполь з рештою частини області. 

   Гірники вимагають повного погашення заборгованості із зарплати — на даний момент шахтарям не було виплачено 22% зарплати за травень, також повністю не виплачені гроші за червень і липень, повідомляє  ІА «Вчасно» .

   5 серпня страйкуючі шахтарі вийшли на протестну ходу і пройшли 16 кілометрів пішки від Гірника до Селидового, де провели мітинг під будівлею ДП «Селидівввугілля». Тоді керівництво області попросило у гірників 2 дні на вирішення питання погашення заборгованості перед працюючими. Але по сьогоднішній день обіцяних грошей шахтарі так і не побачили.

   «Нам обіцяли, попросили дати два дні… Ми мовчали, але вже пройшло вдічі більше, а жодних грошей виплачено не було, — розповів ІА „Вчасно“ гірник шахти „Курахівська“ Віктор Тичинін. — Люди обурені і розлючені. Ми не вимагаємо чужого, ми вимагаємо віддати нам зароблене».

   Вчора керівництво підприємства повідомило гірникам, що питання погашення заборгованості не розглядатиметься раніше 14-го серпня. Але така ситуація зовсім не влаштовує колектив «Курахівської».

   Наразі на трасі, яка веде у напрямку Маріуполя і Запоріжжя, зібрались близько сотні людей — робітників підприємства. Дорога, яка з`єднує південь регіону з рештою області, є стратегічно важливою як для цивільного населення так і для військових. Гірники вимагають уваги до своїх проблем з боку обласної і центральної влади і відступати не збираються.

Последние новости