ВНИМАНИЕ! Сегодня под Славянском начинают использовать TruCam

Новости региона, 0 комментариев
ВНИМАНИЕ! Сегодня под Славянском начинают использовать TruCam

   Починаємо використовувати TruCam для вимірювання швидкості

   Від сьогодні, 3 грудня, у місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечній ділянці дороги Н-20 (Слов’янськ-Донецьк-Маріуполь), а саме від Семенівки до Краматорська патрульна поліція почала використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої для вимірювання швидкості TruCam.

   У місцях, де патрульна поліція фіксуватиме порушення швидкісного режиму, стоятимуть службові автомобілі з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

   Пристрій TruCam має спеціальний алгоритм шифрування, що унеможливлює втручання у систему чи будь-яке корегування даних. Відеоролики чи фотографії порушень зберігатимуться тривалий час в батальйоні патрульної поліції і можуть бути надані до суду при оскарженні водіями винесених постанов.

   Крім того, ще в Донецькій області пристрої TruCam розташовані у Маріуполі на вулиці Набережній та на ділянці дороги М-14 (Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 605-636 км).

   Нагадуємо, відповідно до статті 122 КУпАП, а саме за перевищення швидкості більш як на 20 км/год – санкція статті передбачає штраф у розмірі 255 гривень (ч.1), перевищення швидкості більш як на 50 км/год – штраф 510 гривень (ч.3).

   Закликаємо учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися ПДР та бути взвємоввічливими!

   Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська

Последние новости