Новости Славянска

Жителей Славянска приглашают обсудить будущее подорожание проезда в общественном транспорте

Новости Славянска, 0 комментариев
Жителей Славянска приглашают обсудить будущее подорожание проезда в общественном транспорте

   Виконавчий комітет Слов’янської міської ради ВИРІШУЄ:

   1. Провести в період з 12.02.2018 по 26.02.2018 включно консультації з громадськістю з питання встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах громадського транспорту, а саме:

   - встановлення комунальному підприємству «Слов’янське тролейбусне управління» тарифу за разовий проїзд одного пасажира міським електричним транспортом (тролейбус) у розмірі – 3,00 грн., вартості проїзних квитків тривалого користування для громадян у розмірі 120,0 грн., для службових поїздок робітників підприємств, організацій та установ – 150,0 грн., для учнів шкіл та ліцеїв – 40,0 грн., для студентів очної форми навчання – 55,0 грн.;

   - встановлення автомобільним перевізникам МП у формі ТОВ «Фортуна», ПП «Слав-Транс», фізичній особі – підприємцю Яцурі С.В. тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у розмірі 5,00 грн.

   2. Консультації з громадськістю провести у формі публічного громадського обговорення (засідання за круглим столом) – 21 лютого 2018 року, о 14:00 год., мала зала 3 поверх адміністративної будівлі міської ради.

   3. Додатково у рамках публічного громадського обговорення в період з 12.02.2018 по 26.02.2018 включно розглянути зазначене питання в рамках роботи Форуму місцевого розвитку міста Слов`янська.

   4. Відділу транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради (Макієнко), відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради (Кравченко), відділу інформаційного забезпечення (Самохвалов) вжити відповідні заходи щодо проведення консультацій з громадськістю.

   5. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ з питань внутрішньої політики Слов’янської міської ради (Кравченко), контроль – на заступника міського голови Діденко Д.І.

Жителей Славянска приглашают обсудить будущее подорожание проезда в общественном транспорте

Последние новости