Новости Славянска

Жителям Славянска предлагают подработать

Новости Славянска, 0 комментариев
Жителям Славянска предлагают подработать

   Навесні у Краматорську та Слов’янську можна заробити під час виконання робіт з благоустрою.
Участь у тимчасових роботах на благо місцевої громади можуть взяти ВПО та місцеві жителі. Пріоритет надаватимуть багатодітним родинам, самотнім батькам, людям з інвалідністю. Відбір кандидатів здійснює Кризовий центр БФ «Карітас», повідомляє «Бізнес-Схід».

   Роботи необхідно виконувати з квітня по червень у Краматорську та Слов’янську. Організатори також розглядають можливість участі кандидатів з інших населених пунктів Донецької області (Олександрівський, Добропільський, Слов’янський, Костянтинівський, Покровський, Лиманський, Бахмутський райони).

   «Це можуть бути роботи з прибирання, благоустрою території, дрібний ремонт, – розповіла координаторка Простору підтримки БФ «Карітас-Краматорськ» Катерина Овчаренко. – Також це може бути допомога у вигляді соціального патронажу людям з інвалідністю, їх супровід до крамниці, банку, прибирання у хаті або у городі. Зараз ми співпрацюємо з різними громадськими організаціями, аби знати їх потреби у таких роботах чи послугах».

   Учасники програми «Гроші за роботу» не повинні перебувати на обліку в Державній службі зайнятості і отримувати допомогу в зв’язку із тимчасовою непрацездатністю. За участь у цих роботах люди отримають виплати – 2500 гривень на місяць.

   Інформацію щодо роботи цієї програми можна отримати за номером: 066 993 28 00.

   Відбір учасників буде відбуватись за результатами співбесід з фахівцями Кризового центру «Карітасу» (м. Краматорськ, вул. Південна, 9 та м. Слов’янськ, вул. Вчительська, 2А).

Последние новости