Донбасс европейский

Всё оплачивают: общественники Славянска могут постажироваться в организациях по всей Украине

Донбасс европейский, 8 декабря 2017г, 19:21 0 комментариев


   Активістів запрошують на стажування в громадських організаціях по всій Україні

   Програма національних обмінів за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс на міні-стажування у громадському секторі. Участь у програмі дозволить познайомитись з громадськими активістами з інших регіонів, обмінятися досвідом та започаткувати співпрацю.

   Активісти, що бажають взяти участь, самостійно обирають цікаву для стажування громадську організацію з 31 організації з різних сфер: від вирішення проблем людей з обмеженими можливостями до медіаграмотності. Переможці конкурсу проведуть 2-3 дні на стажуванні в іншому регіоні. Програма покриває всі витрати на проїзд, житло та харчування під час візиту.

   Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку на сайті проекту «Містки громадської активності» до 20 грудня. Результати відбору будуть оголошені до 25 грудня. Стажування відбудуться в період з 15 січня до 15 лютого 2018 року.

   «В Україні є багато активних людей, які хочуть дізнатися більше про інші регіони, поспілкуватися з однодумцями. Проте вони не знають, до кого поїхати, не завжди готові самостійно складати програму та бюджет свого візиту. У межах програми обмінів ми зав’язали міцні стосунки із громадськими організаціями, які можуть поділитися цінним досвідом реалізації громадських ініціатив», – повідомила координатор Програми національних обмінів Ірина Видра.

   Програма національних обмінів діє з червня 2016 року. Відтоді в ній взяли участь більше 350 учасників: громадські активісти, соціальні підприємці, журналісти, молоді лідери та інші активні громадяни. За цей час програма має такі результати:

   Представники ГО «Розвиток громадянського суспільства» (Запоріжжя) познайомились із однодумцями із Вінниці та створили там філіал своєї організації. Тепер активісти спільно проводять школи громадянської просвіти у своїх містах. 

   Ірина Ткаченко із Кропивницького здійснила кілька візитів на захід України. Як наслідок, активістка спільно з однодумцями створили ГО «Агенція сталого розвитку "Хмарочос"». Організація проводить заходи із медіаграмотності, а також вчить активних мешканців Кропивницького, як спільно розвивати бренд їхнього міста.
Представники ГО «Закарпаття-Донбас» (Ужгород) знайшли партнерські організації по всій Україні, щоб спільно провести мандрівну виставку «Мій край ‒ мій дім». Через малюнки дітей вимушених переселенців проект показав, як вплинула війна на дитячу свідомість.

   Довідкова інформація: 

   Програма національних обмінів ‒ частина проекту «Містки громадської активності». Проект фінансують Європейський Союз, Національний фонд підтримки демократії США та Польсько-Американський Фонд Свободи. Проект реалізують громадська організація «Центр культурного менеджменту» (Львів) у партнерстві з Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава).

   Тривалість проекту – з червня 2016 року до травня 2018 року. Дворічний проект спрямований для налагодження партнерства між активними громадянами з різних регіонів, а також на підтримку людей, що постраждали від конфлікту на сході України.

   За додатковою інформацією звертайтеся до комунікаційного менеджера Ірини Баран, info@kultura.org.ua, +38 066 388 63 37

Похожее

Приоритет власти: защитить людей от собак. Приоритет общественности: защитить собак от людей

Приоритет власти: защитить людей от собак. Приоритет общественности: защитить собак от людей
Григорий Кульбака

Главное при этом не «загавкать»


ТОП-20 влиятельных людей Славянска

ТОП-20 влиятельных людей Славянска
Александр Кульбака

Версия интернет-издания «Карачун»


Исполнение Гимна Украины на Святогорском ж.д. вокзале: то же слово, да не так бы молвил

Исполнение Гимна Украины на Святогорском ж.д. вокзале: то же слово, да не так бы молвил
Александр Кульбака

Любую хорошую идею можно испохабить бестолковым исполнением


Субару "улетел" в парк "Шелковичный": в центре Славянска произошло впечатляющее ДТП (ФОТО)

Субару "улетел" в парк "Шелковичный": в центре Славянска произошло впечатляющее ДТП (ФОТО)
Григорий Кульбака

Автомобиль снёс около 50 метров ограды, кувыркнулся и оказался на территории парка


У Турчинова ответили на обвинения Штепы

У Турчинова ответили на обвинения Штепы
Григорий Кульбака

В Совете национальной безопасности и обороны ответили на заявление бывшего мэра Славянска Нели Штепы