Про нас

people
people
people

«Карачун» - інтернет-видання для людей, які думають

Інтернет-видання «Карачун» – онлайн медіа, яке засноване і видається журналістами.

Наша журналістська команда стартувала з «Карачуном» 24 серпня 2016 року – в день, коли Україна відзначала 25 річницю Незалежності. Для нас це важливо і символічно. Ми переконані, що тільки у вільній країні можливо видавати дійсно незалежні засоби масової інформації. І тільки їх справжня незалежність може бути запорукою успішності роботи медіа.

«Карачун» - громадсько-політичне видання, в якому поєднуються традиційний новинний контент і журнальний формат публікацій, текстові і мультимедійні матеріали, інформація і аналітика.

Аналітичні і мультимедійні журналістські матеріали – це складний і більш трудомісткий інформаційний продукт. Але він і більш цікавий для для читачів, які спроможні думати і діяти. Саме на таку аудиторію – небайдужих і допитливих людей – розрахований, перш за все, наш медіа майданчик. А їх – думаючих та вміючих аналізувати людей – в Україні багато.

Чому у видання така назва - «Карачун»? Карачун - однойменна гора у місті Слов’янськ. Її назва після трагічних подій 2014 року у Слов’янську стала символом свободи і незламності.

… З будь-якої гори, як відомо, краще спостерігати за подіями. Ось так і ми, автори інтернет-видання «Карачун», хочемо бачити, знати і розуміти більше. Для чого? Щоб вести свій інформаційний «корабель» правильним курсом, і розповідати аудиторії інтернет-видання «Карачун» про все те, що становить суспільний інтерес.