Жителька Слов'янка – переможниця Кубка світу з пауерліфтингу

Вітання нашій землячці!

Начальник Слов'янської ВА Вадим Лях повідомляє

Наша землячка Злата Дячук вдруге стала переможницею Кубка світу з пауерліфтингу серед спортсменів із проблемами опорно-рухового апарату!

Змагання проходили у Тбілісі з 29 квітня до 1 травня. У них взяли участь 108 спортсменів із 24 країн світу.

21-річна Злата Дячук здобула золото у багатоборстві та стала другою в індивідуальному заліку.

Спортсменка вже повернулася з Грузії до рідного Слов'янська. Заїхав привітати її із перемогою.

Вручив квіти та сертифікат на 16 тис. грн від Слов'янської військової адміністрації.

Цю суму дівчина отримає за міською програмою грошової підтримки спортсменів, які досягли значних результатів на змаганнях. Заслужений тренер України Ігор Котляров, наставник Злати, за цією ж програмою отримає 8 тис. грн.

Зазначу, що ця перемога для слов'янської спортсменки – далеко не перша. Раніше Злата неодноразово ставала переможницею чемпіонатів та Кубка Донецької області, призером чемпіонату та Кубка України. У 2021 році вона стала чемпіонкою світу з пауерліфтингу серед спортсменів із поразкою опорно-рухового апарату у категорії юніорок.

Злата має звання майстра спорту України.

Пишаємося нашою землячкою та бажаємо їй подальших успіхів!