1200 гривен за голос. Полиция расследует массовый подкуп избирателей в Донецкой области

Новости региона, 0 комментариев
1200 гривен за голос. Полиция расследует массовый подкуп избирателей в Донецкой области

  У місті Торецьк на Донеччині поліція розслідує спробу масового підкупу виборців представниками штабу одного з кандидатів у нардепи — місцевим жителям пропонували гроші за те, щоб вони проголосували за певного кандидата.

   Молоді люди, які називали себе співробітниками штабу одного з кандидатів пропонували жителям Торецька по 1200 гривень за голос, а також по 5000 гривень членам виборчих дільниць за фальсифікацію виборів на користь їхнього кандидата, повідомляє пресслужба поліції в Донецькій області.

   У поліцію із заявою про спробу підкупу звернувся інший кандидат у нардепи, який проводив у Торецьку зустріч із виборцями, і якому місцеві жителі розповіли про ці факти.

   За даним фактом слідчим управлінням ГУНП в Донецькій області відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборця, учасника референдуму). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 1 до 3 років.

   Джерело: ІА «Вчасно» 

Последние новости