Новости Славянска

23-летний житель Славянска грабил магазин, а потом за полцены сбывал товар прохожим

Новости Славянска, 0 комментариев
23-летний житель Славянска грабил магазин, а потом за полцены сбывал товар прохожим
   Фото – иллюстративный материал

   Користуючись нагодою, молодий житель Слов'янська виніс з магазину тютюнові вироби на 20 тисяч гривень

   Після скоєння крадіжок зловмисник збував сигарети на вулиці по "акційним" цінам. Тепер на 23-річного чоловіка очікує судимість – вже не перша в його біографії.


   Про зникнення свого товару працівники магазину по вулиці Торській дізнались під час інвентаризації. Виявилось, що протягом жовтня у невідомому напрямку зникли тютюнові вироби на загальну суму близько 20 тисяч гривень. Для того, щоб розібратись у ситуації, представники закладу звернулись до правоохоронців.

   У подальшому за участі дільничних офіцерів поліції причину недостачі було встановлено. Виявилось, що сигарети викрадав один з відвідувачів – раніше судимий за крадіжку місцевий житель.

   Перший раз 23-річний чоловік прийшов до магазину два тижні тому. Довгий час вів бесіди з продавцем, а коли його залишили на деякий час одного у торговому залі – виніс на вулицю ящик сигарет загальною вартістю у 18 тисяч гривень.

   Згодом він ще раз "навідався" до торгового закладу – цього разу його здобиччю стали кілька блоків дорогих сигарет.

   За словами правопорушника, викраденого товару він позбувся дуже швидко, розпродаючи його на вулиці перехожим за півціни.

   Тепер йому загрожує до 3 років позбавлення волі. Слов'янським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 "Крадіжка" Кримінального кодексу України.

   Слов'янський відділ поліції
   Донецької області

Последние новости