Новости Славянска

Делай добро: девушка из Славянска собрала 20 кг игрушек и книг

Новости Славянска, 0 комментариев
Делай добро: девушка из Славянска собрала 20 кг игрушек и книг

   3 грудня у міжнародний день людей з інвалідністю Ганна з волонтерами передала іграшки до Слов’янського інтернату, повідомляє ІА «Вчасно»

   Усе почалося з ведмежатка, якого Ганна Бартиш принесла на заняття. Підприємниця має кабінет, де працює з дітьми-аутистами.

   «Я принесла з дому ведмежатко, хлопчик, що був на занятті, щиро радів цій іграшці, — розповіла Ганна Бартиш. — Я подумала, що не у всіх дітей є така можливість, тому вирішила організувати таку акцію».

   Разом з волонтерами Ганна передала іграшки, книжки українською, англійською мовами, навчальні зошити, розмальовки, канцтовари вихованцям Слов’янської спеціалізованої школи-інтернату № 41. Іграшки передали 30 людей.

   «Люди відгукнулися, хтось приніс одну іграшку, хтось кілька пакунків, з Києва прислали 15 кг. Цікаво, що поділилися також школярі. І вони побачили вдячність за свою справу. Тепер ці діти ініціюватимуть таку акцію», — каже Ганна.

   Зараз у навчальному закладі навчаються понад 280 дітей. За словами педагогів тут постійно потребують канцтоварів, побутової хімії. Через велику кількість хворих на ГРВІ поспілкуватися з дітьми волонтери не змогли.

Последние новости