До уваги власників спецтехніки: Як отримати дозвіл на виїзд транспорту з Донецької області

До уваги власників спецтехніки: Як отримати дозвіл на виїзд транспорту з Донецької області

Офіційна інформація

До уваги власників спецтехніки: Як отримати дозвіл на виїзд транспорту з Донецької області

Як відомо, з 11 серпня на Донеччині діє особливий режим в’їзду, виїзду та руху транспортних засобів. Він стосується ТІЛЬКИ власників спеціальної техніки, що може бути використана для потреб оборони (екскаваторів, тягачів, тралів тощо) і яку тепер заборонено без дозвілу вивозити за межі області, а також транспорту, що перевозить з метою реалізації алкогольні напої та речовин на спиртовій основі (окрім ліків та дезінфекційних засобів), в’їзд якого на територію області суворо заборонено.

Процедура отримання дозволу на ви’їзд спецтехніки регламентована спеціальним документом – «Порядком введення на території Донецької області особливого режиму в’їзду і виїзду, руху транспортних засобів», який визначає систему проїзду транспортних засобів (спеціальної техніки) в умовах воєнного стану та комендантської години через блокпости, пости пропуску, пости комендантської служби та наряди поліції.

Згідно з ним, керівник підприємства, установи, організації, фізична особа підприємець, з метою отримання перепустки, не пізніше ніж за три доби до запланованої дати виїзду, надсилає коменданту області заявку на вивезення техніки за межі області, в якій зазначає: найменування підприємства (установи, організації, ФОП); кількість, марку, реєстраційний номер автотранспорту; ПІБ водія; дату виїзду та маршрут руху.

Важливо знати, що через внутрішньообласні блокпости спеціальна техніка (екскаватори, підйомно-транспортна техніка, тягачі, трали тощо) пересувається без перепусток.

Що стосується транспорту, який ввозить гуманітарну допомогу та продовольство, а також транспорту підприємств, які здійснюють релокацію, і транспорту, який зареєстрований в інших регіонах держави, то він здійснює в’їзд та виїзд без перепусток (при наявності відповідних супровідних (реєстраційних) документів, нарядів на роботи, шляхових листів, копій погоджених заявок до Мінекономіки України на релокацію підприємства тощо).

ВАЖЛИВО ЗНАТИ:

Заявка надсилається на електронну адресу Донецького зонального відділу Військової служби правопорядку: [email protected].

Телефон для довідок ГУНП в Донецькій області: +380 67 494 19 88.

Телефон для довідок Донецької облдержадміністрації, обласної військової адміністрації: +38 050 347 90 70.

Телефон для довідок Донецького зонального відділу ВСП: +38 097 037 94 46.