У Святогірську відбулося підписання Меморандумів про побратимство

Офіційна інформація

У Святогірську відбулося підписання Меморандумів про побратимство між громадами визволених міст Донеччини та містами американського штату Коннектикут.

Віднині Святогірськ – місто-побратим Істона, а Лиман – місто-побратим Вестпорта.

Відповідні рішення міста ухвалили ще на початку року, але сьогодні мер Істона Девід Бінделгласс та мер Вестпорта пані Джен Тукер особисто приїхали в Донецьку область, щоби підписати меморандум та на власні очі побачити руйнування, до яких призвело російське вторгнення.

Побратимські стосунки між українськими та американськими містами встановлюються завдяки організації Ukraine Aid International, чиї керівники Браян і Маршал Маєри також відвідали північ Донеччини.

«Впевнений, що ці договори будуть не просто документами, а дієвими інструментами співпраці. Сполучені Штати Америки надають неоціненну підтримку Україні на державному рівні, але й на рівні самоврядування наші зв’язки тільки міцніють», – зазначив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Очільник Донеччини висловив вдячність усьому американському народові за допомогу. «Разом переможемо у війні і відбудуємо все, що знищив ворог!» – наголосив Павло Кириленко.