"Репрессии" бывшего славянского чиновника привели к последствиям

Теперь хочет встречу с Куцем

У Донецькій ОДА було проведено службове розслідування стосовно того факту, що чиновниця Надія Калігаєва не пропустила на захід з передачі Вифлеємського вогню миру керівника Донецького округу «ПЛАСТу» Вадима Овчаренка, повідомляє ІА «Вчасно».

У ДонОДА стверджують, що Вадима Овчаренка не було в списках учасників цього заходу, хоча чоловік зазначає, що організатори з Києва, які погоджували та координували передачу вогню, подавали його прізвище у відповідні списки.

«Вадима Овчаренка дійсно не було у списках запрошених, але це не виправдовує некоректної поведінки чиновниці. Насправді, усе можна було вирішити на місці, якби Ви, пане Вадим Овчаренко або Надія Калігаєва одразу напряму звернулися до мене чи мого заступника, повідомивши про непорозуміння. Але ще раз повторюю: це не виправдовує поведінки чиновниці, яка не змогла адекватно відреагувати на ситуацію. Відповідно, щодо неї вжито дисциплінарних заходів — вона переведена на нижчу посаду», — зазначив голова ДонОДА Олександр Куць.

Вадим Овчаренко подякував за таку реакцію та попросив особистої зустрічі з головою Донецької ОДА щодо подальших планів діяльності скаутів області.

Нагадаємо, що Вадим Овчаренко очолював відділ освіти Слов'янської міської ради, коли обов'язки мера виконував Зонтов.

Після його звільнення, він намагався посісти іншу чиновницьку посаду вже в обладміністрації. Але, як бачимо, не вдалося.