Новости Славянска

Горсовет обращается к жителям Славянска

Новости Славянска, 0 комментариев
Горсовет обращается к жителям Славянска

   Слов’янська міська рада звертається до ініціативних жителів міста, членів громадських організацій які бажають вступити до громадського формування з охорони громадського порядку.

   Основними завданнями громадського формування з охорони громадського порядку є: надання допомоги органам Національної поліції у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки; запобіганні адміністративним проступкам і злочинам; інформування органів Національної поліції про вчинені або ті, що готуються, злочини, місця концентрації злочинних угрупувань; сприяння органам Національної поліції у виявленні і розкритті злочинів, розшуку осіб, які їх вчинили; участь у забезпеченні дорожнього руху та боротьбі з дитячою бездоглядністю і правопорушеннями неповнолітніх.

   Вимоги до членів громадського формування:

   Членами громадського формування з охорони громадського порядку можуть бути громадяни України які досягли 18-річного віку, які виявили бажання брати участь у зміцненні правопорядку та здатні за своїми діловими, моральними якостями і станом здоров’я виконувати на добровільних засадах взяті на себе зобов’язання.

   За більш детальною інформацією звертатися за телефонами:

   Слов’янський відділ поліції ГУ НП України в Донецькій області т: 095-540-23-86 050-887-84-40

   Відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Слов’янської міської ради - (062-62) 2-77-83 (062-62) 3-35-07

Последние новости