Новости Славянска

Плохие новости. В Донецкой области коронавирус забрал 7 жизней

Новости Славянска, 0 комментариев
Плохие новости. В Донецкой области коронавирус забрал 7 жизней

На жаль, сьогодні можемо офіційно підтвердити ще сім смертей від коронавірусної хвороби на Донеччині, які сталися впродовж останніх кількох днів. Хвороба забрала життя 46-річного мешканця Торецька, 54-річної мешканки Костянтинівки, 67-річного вугледарця, 80-річного мешканця Мар’їнського району, 66-річної та 78-річної маріупольок і 70-річного маріупольця. Пище голова ДонОДА Павло Кириленко.

За середу, 14 жовтня, коронавірусну хворобу на Донеччині діагностували ще у 244 осіб, зокрема у 8 дітей:
– 89 у Маріуполі (3 дитини);
– 46 у Краматорську (3 дитини);
– 28 у Слов’янську;
– 27 у Бахмуті;
– 10 у Вугледарі;
– 9 у Бахмутському районі;
– 7 у Торецьку;
– 6 у Костянтинівці;
– 5 у Добропіллі;
– 3 у Селидовому;
– по 2 у Лиманській ОТГ, Мангушському і Слов’янському районі;
– по 1 у Мирнограді, Миколаївці, Покровську (дитина), Олександрівській та Соледарській ОТГ, Покровському (дитина), Добропільському і Ясинуватському районах.

Через значне зростання кількості нових хворих значно ускладнюється первинна і вторинна статистична обробка інформації, тож у зведеннях можливі затримки. Зрештою буде врахований кожен хворий, але на це може знадобитися трохи більше часу.

Пандемія не відступає. Єдиний спосіб уповільнити її ходу – дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних настанов МОЗ.

Будьте відповідальними! Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно міняйте маски, ретельно мийте руки з милом. Бережіть себе та своїх близьких!

Докладніша інформація щодо поширення COVID-19 у Донецькій області – на інфографіці.

Последние новости