За что экс-мэра Святогорска привлекли к ответственности?

За что экс-мэра Святогорска привлекли к ответственности?

Очередной конфликт интересов...

Слов’янською місцевою прокуратурою забезпечено розгляд у суді протоколу про вчинення колишнім головою Святогірської міської ради адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) КУпАП.

Встановлено, що у грудні 2016 року Святогірською міською радою прийнято рішення «Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Святогірська», яким такий громадянин, якщо він одночасно є посадовою особою місцевого самоврядування, втрачає пільги, передбачені вказаним Положенням.

Проте, колишній міський голова, маючи вказаний статус, підписав розпорядження, яким зупинив дію рішення міськради та у порушення вимог антикорупційного законодавства не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про наявний в нього конфлікт інтересів у прийнятому рішенні.

Слов’янським міськрайонним судом підтримано позицію прокуратури та екс-голову міської ради визнано винним у скоєнні вказаного правопорушення. На чоловіка накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Прес-служба прокуратури Донецької області