В Лимане девушка рассчитывалась сувенирными купюрами

В Лимане девушка рассчитывалась сувенирными купюрами

Будьте внимательны и проверяйте деньги

22-річна жителька Лимана, скориставшись неуважністю продавця, розрахувалася в місцевій крамниці за придбаний товар сувенірною купюрою номіналом 1000 гривень. За свою аферу жінці загрожує до трьох років обмеження волі.

До поліції звернулась продавчиня одного з магазинів, яка повідомила, що невідомий покупець розрахувався з нею за товар сувенірною купюрою. Про те, що гроші не справжні жінка виявила під час ревізії.

Опитавши можливих свідків та провівши розшукову роботу, оперативники встановили особу жінки, яка розрахувалася з продавчинею сувенірною купюрою номіналом 1000 гривень. Нею виявилася 22-річна місцева жителька. Вона придбала у магазині товар на 300 гривень, а нічого не підозрюючи, реалізатор відрахувала решту справжніх грошей та віддала товар.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу України, санкція якої передбачає до 3-х років позбавлення волі.

Поліція нагадує: завжди перевіряйте гроші, які отримуєте від покупців чи в якості решти за придбаний товар! На сувенірних купюрах є надписи: «Це не гроші», «Сувенір» та інше.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області