Ситуация непростая: что происходит с отоплением в Краматорске

Ситуация непростая: что происходит с отоплением в Краматорске

Руководитель Краматорской военной администрации Александр Гончаренко рассказал подробности

Керівник Краматорської військової адміністрації Олександр Гончаренко розповів про особливості подачі опалення у місті:

- Ситуація непроста.

Інформую щодо опалення у місті:

На жаль постійні відключення електроенергії призводять до зупинки ТЕЦ та викликають гідравлічні удари в теплових мережах, що, своєю чергою, призводить до руйнування обладнання.

Наразі Краматорська ТЕЦ втретє потерпає від відключення електроенергії. Працівники підприємства докладають усіх зусиль для стабілізації ситуації.

Під час тривалого відключення електроенергії було здійснено злив теплоносія з будинків з верхньою розводкою опалення (температура атмосфери на той момент трималась на рівні -12 градусів за Цельсієм).

Крім того, сьогодні о 12:00 станцію було зупинено для ліквідації аварії на паропроводах високого тиску котла. Поки на вулиці встановилась плюсова температура працівники "Краматорськтеплоенерго" працюють над усуненням поривів, після чого буде виконано повторний запуск станції. Термін ліквідації наслідків аварії складе орієнтовно 4-5 діб.

Друзі, прошу з розумінням поставитись до складної ситуації, яка наразі виникла з опаленням міста. У разі виявлення місць поривів прошу надавати інформацію до Краматорського Контакт центру, за номерами телефонів 099-099-1505 або 1505.

Газ, світло, опалення – всі задіяні для відновлення.

Важко, але вірю, що вдасться.