В Святогорске показали, как будет выглядеть олимпийский центр - ВИДЕО

В Святогорске показали, как будет выглядеть олимпийский центр - ВИДЕО

Впечатляет?

10 жовтня в конференц-залі готелю «Roche Royal» відбулась презентація та обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території по вулиці Курортна в м. Святогірську».

У заході взяли участь керівництво, депутатський корпус Святогірської міської ради, представники департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, обласних спортивних організацій, громадських організацій (федерацій) з видів спорту, мешканці Святогірська.

Зі вступним словом до присутніх звернувся директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

«Детальний план території по вулиці Курортна в м. Святогірську» представив керівник приватного підприємства «РЕСТРО» Аркадій Дашевський.

Нагадаємо, на XХVІ (позачерговій) сесії Святогірської міської ради, яка відбулась 18 травня поточного року, депутатами були прийняті рішення «Про розробку детального плану території по вулиці Курортна в м. Святогірську» та «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельних ділянок департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації».

З обласного бюджету Святогірській міській раді було надано субвенцію на розробку детального плану території.

Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації розроблено дорожню карту щодо поетапного плану дій з будівництва олімпійської спортивної бази, а також підготовлено попереднє технічне завдання на розробку проектно-кошторисної документації.

Також з обласного бюджету виділено кошти на проведення топозйомки та розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво олімпійської спортивної бази та проходження державної експертизи.

ФОП «Бойчук Л.В.» проведено топографо-геодезичні роботи:

1) топографічна зйомка М 1:500 ділянки 25 га, на якій безпосередньо будуть розташовані спортивні об’єкти;

2) топографічна зйомка М 1:2000 ділянки 55 га, з метою подальшого визначення підведення комунікацій, під’їзних шляхів тощо.

Детальний план території розроблено ПП «РЕСТРО», після чого відповідну документацію передано Святогірській міській раді для громадського обговорення.

З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Святогірській міській раді (за адресою: місто Святогірськ, вулиця Володимира Сосюри, 8, хол І поверху) і на офіційному сайті міської ради (за посиланням: http://svyatogirsk.com.ua/proekty_mbd.html) з 17.09.2018 до 16.10.2018.

Пропозиції до проекту детального плану території подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради (каб. №8).

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій, – начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв’язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради Жденовський Анатолій Юрійович, тел.: 0(6262) 5-31-89.