Показали с неба: где будет располагаться олимпийский центр в Святогорске (ВИДЕО)

Показали с неба: где будет располагаться олимпийский центр в Святогорске (ВИДЕО)

Видеосюжет

Сегодня в Святогорске прошла очередная презентация детального плана территории, где в будущем должен появиться олимпийский центр.

Об этом на свое странице Фейсбук написал председатель Донецкой облгосадминистрации Александр Куць. 

Видеосюжет смотрите ниже.

У Святогірську плануємо побудувати олімпійську базу – комплекс спортивних споруд для підготовки спортсменів та проведення змагань. 

Сьогодні відбулося чергове обговорення детального плану території, організоване командою «Стоп корупції». Мешканці міста та громадські активісти висловили свої зауваження та пропозиції, цікавилися деталями майбутнього будівництва.

Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, який представляв проект, відповів на запитання і, сподіваюся, розвіяв побоювання громадськості. Зокрема, висловив чітку позицію обласної влади: дубовий гай з його віковими деревами однозначно буде збережений, не постраждають і ті дуби, які ростуть на місці, передбаченому під забудову, – вони будуть «вписані» у проект.

Тепер щодо самого комплексу. Його будівництво буде розбито на три черги. Перша передбачає зведення адміністративної будівлі, готелю, медустанови та каскаду спортмайданчиків. Друга – стадіону з біговими доріжками, футбольним полем і критим легкоатлетичним манежем. На третьому, завершальному, етапі планується побудувати критий плавальний басейн з довжиною дзеркала води у 75 метрів. Усі об’єкти та споруди використовуватимуться як для підготовки спортсменів, так і для проведення змагань, у тому числі й міжнародних.

Передбачається, що усі об’єкти будуть доступні для використання місцевими мешканцями; крім того, там будуть відкриті відділення дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Обладміністрація представила громаді детальний план території, тепер слово за місцевими депутатами – вони мають вирішити, чи виділяти землю під цей об’єкт. Якщо їхнє рішення буде позитивним, обласна влада (департамент сім’ї, молоді та спорту як замовник) готова провести конкурс на кращий проект олімпійської бази. Фінансуватися будівництво буде з обласного та державного бюджетів. Крім того, для зведення окремих споруд планується залучати й міжнародні інвестиції.