Полицейские эвакуировали из Ямполя семью с 5 детьми, отец которых погиб от обстрела

Официальная информация

Поліцейські офіцери громади разом із екіпажем «Білий Янгол» вивезли у безпечне місце 10 мешканців смт Ямпіль Лиманської ТГ, половина з яких – діти. З часу деокупації населений пункт залишається під постійними обстрілами ворога.

Селище Ямпіль пів року перебувало під російською окупацією, а зараз до лінії фронту – близько 10 кілометрів. «Прильоти» тут не закінчуються: декілька днів тому внаслідок ворожого обстрілу було поранено двох жінок. Одна з них дорогою до лікарні померла.

«Не хочеться більше ризикувати», – кажуть мешканці, які попросили поліцейських про евакуацію. Серед них – 39-річна мама п’ятьох дітей. Родина втратила батька, якого вбило восени разом із двома сусідами.

Загалом в обумовленому місці на правоохоронців чекали десятеро людей. Дітей забрали на свій броньований «борт» «Білі янголи», дорослі розмістились в автомобілях поліцейських офіцерів громади.

Евакуйованих доставили до Лимана. У подальшому родини вирушили до Тернопільської та Кіровоградської областей. Незважаючи на пережите, кожен прагне повернутись додому після перемоги України над агресором.

Нагадуємо контакти евакуаційних груп поліції "Білий Янгол":

Лиманський напрямок (066) 56-16-102

Бахмутський напрямок (066) 56-15-102

Авдіївський напрямок (066) 56-19-102

Мар’їнський напрямок (066) 56-10-102

Великоновосілківський напрямок (066) 56-11-102