Остановили продвижение на Славянск. В Богородичном почтили память погибших бойцов

Фото

Начальник ДонОВА Павло Кириленко повідомляє

У Богородичному вшанували захисників України, які в результаті запеклих боїв на лінії Долина-Богородичне навесні-влітку 2022-го зупинили просування російських військ вглиб Донеччини, у бік Краматорська та Слов'янська.

Богородичне – затишне мальовниче село, що лежить на шляху до перлини Донеччини – Святогірська. 

Свого часу воно пережило німецьку навалу та окупацію, але не пережило російської. Тут не залишилося жодної живої душі. На місці жвавого села – страшний болючий шрам, які залишили по собі росіяни.

Загарбники планували встановити свою владу у цих місцях "назавжди", але прорахувався, не взявши до уваги двох речей. Перше: ми – на своїй землі і змогли правильно вибудувати ешелоновані оборонні рубежі. Мені приємно усвідомлювати, що ми як обласна військова адміністрація долучилися до цієї справи. 

Друге, але напевно, найбільш важливе – майстерність, відданість та завзятість наших воїнів.

Мав нагоду й честь сьогодні поспілкуватися і з учасниками минулорічних боїв, і з родинами загиблих воїнів. Бути поруч з ними, підтримувати, разом захищати та розбудовувати Україну – для мене та команди Донецької обласної військової адміністрації це не просто слова. 

Дякую кожному й кожній, хто ціною неймовірних зусиль виборює перемогу України. 

Попереду у нас ще складний шлях. Але ми торуємо його пліч-о-пліч. Знаю: Богородичне і сотні знищених та понівечених росіянами українських міст та селищ повернуться до щасливого життя під мирним небом України. 

Також дякую усім, хто зберігає для історії наші героїчні сторінки. 

І окрема подяка – Військовий оркестр Оперативного командування «Схід», який супроводжував сьогоднішній захід і створив неймовірну атмосферу вдячності й поваги до наших захисників і впевненості в нашій Перемозі.