Во сколько обойдётся охрана здания ДонОГА в 2019 году

Известна сумма

Донецька обласна державна адміністрація за переговорною процедурою планує укласти договір з Управлінням поліції охорони області щодо надання охоронних послуг на суму в 1 690 500 гривень. Про це свідчать дані в системі ProZorro, повідомляє ІА «Вчасно».

Планується, що охоронники, залучені до для надання послуг, будуть озброєні автоматичною або напівавтоматичною вогнепальною нарізною зброєю, захищені бронежилетами та шоломами, мати сучасні засоби радіозв’язку та будуть уповноважені застосовувати заходи примусу.

Запланований строк надання послуг — один рік. Тобто, місячна плата за охоронні послуги обійдеться Донецькій ОДА у 140 тисяч 875 гривень.

Згідно з тендерною документацією, обґрунтуванням для замовлення таких послуг є проведення АТО, а тепер ООС на території області. Зазначається, що дієво протидіяти реальній загрозі терористичних актів можливо саме через залучення для охорони адміністративної будівлі адекватних сил та засобів, зокрема, охоронників.

Причинами для вибору Управління поліції охорони Донеччини як постачальника послуг у ДонОДА вказують позитивний досвід співпраці та результати вивчення пропозицій на ринку охоронних послуг.