В Славянске запланировано строительство промышленного парка

Туманные перспективы развития...

У 6 містах Донецької області передбачається створення мережі промислових парків, а також будівництво зернового терміналу.

Створення індустріальних парків у Лимані, Торецьку, Костянтинівці, Бахмуті , Слов’янську та Маріуполі передбачається у рамках перспективного плану розвитку Донецької області на 2019-2021 роки, повідомляє «Бізнес-Схід». Офіційний документ розміщено на сайті Донецької облдержадміністрації.

азначається, що індустріальний парк «Лиманський» вже занесено до відповідних реєстрів в Мінекономрозвитку. На його території планується налагодження виробництва будівельних та теплоізоляційних матеріалів, елементів обладнання в галузі альтернативної енергетики.

Територію маріупольського парку «АзовАкваІнвест» планують облаштувати об’єктами в галузі промислового розведення риби, харчового виробництва, логістики та іншого сервісу, який буде сприяти економічному розвитку Донеччини.

В офіційному документі також йде мова про будівництво на базі Маріупольського морського торгового порту зернового терміналу. Проектом передбачається створення 10 силосів для зберігання зерна ємкістю до 5,7 тисяч тонн, два оперативних силоси ємністю по 500 тонн. Крім того, планується розміщення сировинної лабораторії, станцій розвантаження автомобільного та залізничного транспорту та вагової башти з тензометричними вагами.

Введення в експлуатацію зазначеного обладнання дозволить збільшити річний обсяг перевалки зернових до 1 млн. тонн та одночасно зможе забезпечити зберігання 57 тис. т зернових.

У 2019 році на будівельні роботи вже заплановано 111,0 мільйонів гривень власних коштів підприємств.