Известный блогер сообщил о визите сына Януковича в оккупированный Донецк

Зачем приехал Саша-стоматолог?

За інформацією блогера «Фашик Донецький», в Донецьк нібито приїжджав син екс-президента Віктора Януковича Олександр. Про це йому стало відомо з власних джерел.

«Приїжджав Саша Стоматолог. У Донецьку був у кінці минулого тижня з екс-головою СБУ Якименком, — пише блогер на своїй сторінці в Twitter. — Привезли 15 осіб експертів для оцінки перспективних об'єктів інфраструктури (підприємства, житлові будинки, недобудови, комунальні підприємства)».

За його словами, в ОРДО залишили «фахівців», щоб ті вивчили ситуацію і підрахували, що ще можна «розграбувати»:

«З чуток, після підрахунків, моксель дає відмашку на заходження МАКО на окуповані, а Яник буде тут тепер царем, бо Москва готує ДиНиРи до автономії в складі України», — написав він.

Відзначимо, що власником 100% акцій «МАКО» є Олександр Янукович. Серед основних напрямків бізнесу — девелопмент і будівництво, фінансовий сектор, вугільна промисловість.

До групи компаній «МАКО» на кінець 2012 року входило 18 підприємств в Україні (в т.ч. ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку»; ПАТ «КБК»; ПАТ «Комплекс» Дружба «; ПАТ» Едельвейс «та ПрАТ «Марінсервіс»), Голландії і Швейцарії.

Источник: ИА «Вчасно»