Какие особенности обучения готовят для школьников Славянска с 1 сентября

Официально

Слов'янська міська рада повідомляє:

Один день на тиждень на самопідготовку — такий варіант навчального процесу в школах Слов’янська розглядає наразі міський відділ освіти. Це нововведення може вступити в дію з 1 вересня. Воно пов’язане з карантинними обмеженнями та необхідністю запобігти скупченню дітей.

Як розповіла заступник начальника міського відділу освіти Марина Хохлова, зараз йде процес закупівлі безконтактних термометрів та дезінфікуючих засобів.

“Ми плануємо розпочати навчальний процес своєчасно — 1 вересня. Вимірювати температуру при вході до школи будуть лише педагогам. У дітей просто розпитають, як вони себе почувають”, – говорить вона.

Крім того, у кожному закладі переглянуть графіки занять, прийому їжі. Можливі варіанти, при яких для молодших класах уроки будуть починатися о 8:00, а у середній ланці — о 10:00. Це дозволить зменшити кількість учнів, які одночасно знаходяться у приміщенні, та допоможе запобігти розповсюдженню COVID-19.

Що стосується самостійної підготовки, за словами заступниці очільника відділу освіти, на неї будуть виноситися предмети та теми, опанування яких не повинно викликати складнощів у дитини.